Profil firmy
 • Profil firmy

  G.P.R. spol. sr.o., ako mnoho iných slovenských firiem, bola založená po nežnej revolúcii v roku 1991. Je slovenskou firmou a od svojho vzniku až doteraz sa venuje najmä gastrotechnike, mäsiarskym strojom a obchodným zariadeniam.

  Momentálne má naša firma 20_zamestnancov. Sídlime v Bratislave a máme pobočky vo Zvolene a v Prešove. Na každej nájdete predajňu a servis. Po celej republike máme našich obchodníkov, ktorí majú na starosti naše jednotlivé regióny.

  Spolupracujeme s mnohými renomovanými výrobcami (Omas, Giesser-Messer, Kitchen Aid, Paderno...), kotrí sú prevažne z Nemecka, Talianska, Česka, Dánska, Španielska ale i z Ameriky.

  Zákazníkmi G.P.R sú prevažne všetky slovenské potravinárske prevádzky spracovávajúce bravčové a hovädzie mäso, hydinu, ryby, výrobcovia syrov, mrazených a chladených polotovarov, bagiet a sendvičov, spracovávanie zeleniny, výrobne lahôdok, cukrárske výrobne, pekárne.

  V oblasti zariaďovania predajní sa firma špecializuje na potravinárske predajne ako hypermarkety, supermarkety, predajne mäsa, lahôdok, cukrárne bufety a podobne.

  Gastronomickú techniku dodávame do všetkých typov gastronomických prevádzok, reštaurácií, jedální, do hotelov, barov, pre rýchle občerstvenia, prípravovne jedál.

  Vákuovú baliacu techniku od našej firmy môžete nájsť v predajniach, v potravinárskych a gastronomických prevádzkach po celom Slovensku.

  Okrem iného máme vlastného projektanta, ktorý navrhuje dispozičné riešenia obchodných a gastronomických prevádzok.

  G.P.R. okrem predaja svojho sortimentu kladie veľký dôraz na servis a montáž. Momentálne sa tejto oblasti venuje 7 našich technikov.

  Napriek ťažkým krízovým rokom je naša firma v dobrej kondícii a sme stále tu. Máme dvadsaťpäť-ročné skúsenosti, dobré meno a ochotu prispôsobovať sa Vám – našim zákazníkom.

  G.P.R. spol sr.o.